pl | en

Dzień dobry Panie Wojtku!

Jestem posiadaczem kolejnej pary Harbeth piątek z tym, że obecne to plusy 40 jubileusz. Chciałbym poznać Pana opinię w sprawie podłączenia kabli głośnikowych do terminali głośnikowych. W związku z tym, że głośnikowe kabelki mam Siltech Classic Anniversary 330 na widełkach a fabryczne zworki przy kolumnach są również na widełkach to w terminalu kolumnowym WBT nie mieszczą się dwie sztuki na szerokości.

Moje proponowane rozwiązania:

1.Kable Siltech na widełkach do górnych terminali i połączenie górnych i dolnych terminali innymi zworkami bananowymi niż te fabryczne w Harbeth. W tym wypadku zworki też mogą być z jednej strony z widełkami ale ważna jest kierunkowość zworki.
2.Pozostawienie fabrycznych zworek Harbeth na widełkach w terminalach kolumn i wstawienie w górne terminale wtyki bananowe z możliwością podpięcia kabli głośnikowych Siltecha na widełkach ( taką przejściówkę ma np. Supra).

Które rozwiązanie w moim przypadku jest lepsze? Co Pan proponuje?
Aby wpiąć Siltecha z wtykami bananowymi konieczne jest oddanie do fabryki kabli, a tego nie chcę robić.

Dziękuję i pozdrawiam,
Jacek
Witam!

Ja zawsze wymieniam zwory, najlepiej na tej samej firmy, co kable głośnikowe - w pana przypadku powinny to być jednak Siltechy. Opcjonalnie mogą to być takie same kable, co w kolumnie, ale musiałby się pan dowiedzieć, co tam jest, ja niestety nie wiem. Kable podpinam zawsze do górnych terminali.

Gratuluję kolumn!

Pozdrawiam
Wojtek Pacuła