pl | en

Dzień dobry!

Na wstępie chciałbym podziękować za Pańskie recenzje, pomagają mi w rozeznaniu się w sprzęcie audio dostępnym w sprzedaży.

Nie pisałem jeszcze w tej sprawie do nikogo, więc jest to mój debiut, proszę o wyrozumiałość :).
Obecnie jestem użytkownikiem wzmacniacza Fezz Audio Silver Luna, podłączone są do niego kolumny Usher s520. Poszukuję do tego zestawu DAC-a. Źródłem ma być głównie laptop, jednak w związku z tym, że posiadam kilkaset płyt CD mam zamiar również korzystać z odtwarzacza CD - jako transport byłby podłączony do DAC-a poprzez kabel optyczny Sony CDP-XE210. Zastanawiam się nad zakupem DAC Nostromo Wolf wraz z konwerterem i zasilaczem liniowym od producenta lub Rega Dac-R. Proszę o podpowiedź.

Dodam jeszcze, że obecnie głównym źródłem z jakiego korzystam jest gramofon Rega P3 z wkładką Ortofon 2M Bronze, gramofon podłączony jest do przedwzmacniacza gramofonowego zbudowanego na 4 lampach w układzie a'la Hiraga. Słuchając dobrej jakości płyt winylowych jestem zadowolony z tego co słyszę i w tym kierunku chciałbym skonfigurować tor cyfrowy w moim zestawie audio. Proszę o pomoc i z góry dziękuję za poświęcony czas.

Pozdrawiam
Michał
Panie Michale!

Rozpoczynając lekturę pańskiego litu od razu chciałem pisać o Nostromo, a tu okazuje się, że sam pan go proponuje :) Proszę się nie zastanawiać, nie pożałuje pan.

Pozdrawiam
Wojtek Pacuła