pl | en

Witam ponownie!

Jestem już szczęśliwym posiadaczem wzmacniacza Music Hall a 35.2 i jestem zachwycony bo faktycznie miał Pan rację. Ten wzmacniacz tchnął ducha, ożywił moje Castle Knight 4. Diametralna zmiana w stosunku do poprzedniego Arcama A90 Plus. Teraz dźwięk jest oprócz tego, że naturalny to przy tym dynamiczny, szczegółowy a bas pełny i konturowy. Zresztą zna Pan dobrze to zestawienie więc potwierdzam jego tzw. synergiczność.

Mój obecny sprzęt to:
Kolumny - Castle Knight 4
Wzmacniacz - Music Hall a35.2
CD - Pioneer PD-50
Kable: głośnikowe- Chord Epic Super Twin bi-wire, interkonekt - Chord Anthem Reference, sieciowe Wireworld Stratus 7
Listwa sieciowa: Wireworld Matrix

Jeżeli uważa Pan, że można by coś jeszcze poprawić w tym zestawieniu to proszę o uwagi chociaż jestem teraz usatysfakcjonowany obecną jakością dźwięku. Nareszcie zacząłem słuchać muzyki. Jeszcze raz dziękuję za podpowiedź w sprawie wzmacniacza. 

Pozdrawiam
Robert
Panie Robercie!

Myślę, że to system na długo. Teraz jedyne, co można by zmieniać, to rzeczy naokoło. I tak: dobre podstawy pod kolumny + dobre podkładki pod kolce. Dobra podstawa pod odtwarzacz i wzmacniacz. Listwa też powinna stać na platformie antywibracyjnej. Do wzmacniacza warto kupić wtyki RCA, które zwierają i ekranują nieużywane gniazda wejściowe. Robi je kilka firm, np. Cardas (dystr. Voice). To ważne rzeczy i warto w nie inwestować, podobnie jak w specjalistyczne bezpieczniki sieciowe – np. firmy Verictum. Krok po kroku i będzie coraz lepiej, a nie trzeba niczego sprzedawać.

Dobrych odsłuchów i mnóstwa muzyki życzę!

Pozdrawiam
Wojtek Pacuła