pl | en

WZMACNIACZ DO AUDIOVECTORÓW QR 3


Dzień dobry Panie Wojciechu!

Kilka miesięcy temu spytałem Pana o dobór kabli do Audiovectorów QR 3 i chciałbym na wstępie podziękować za świetną poradę. To jest właśnie TO!

Niemniej jednak, im bardziej zagłębiam się w lekturę wciągających recenzji i artykułów „High Fidelity” czy choćby „Audio” - tym częściej stwierdzam: chcę więcej. Czuję, że już mam niemalże dobrany system, z którego będę długi czas zadowolony, jednakże odczuwam minimalny niedosyt jeśli chodzi o wzmacniacz. Przypomnę czym dysponuję: Atoll IN 100 SE, Cambridge Audio Azur 851C, Audiovector QR 3, sieciówki Oyaide Tunami gpx R v2 oraz dobrany przez Pana ostatnio Oyaide OR-800 B.

Pytanie będzie krótkie: do tego zestawu Atoll IN 200 Signature czy Moon 240i ?
W dźwięku wzmacniaczy Atolla mniej więcej się orientuje, natomiast Moona nigdy nie słuchałem. Dodam, że obecnie brakuje mi trochę wyrafinowania, TEJ góry i soczystej średnicy. Nie lubię natomiast przeładowania basem. A że Pan jest wg mnie najlepszym recenzentem w naszym kraju – nie omieszkałem po raz drugi skromnie poprosić o pomoc ;)

Z góry dziękuję za poświęcony czas i pozdrawiam serdecznie.

Z wyrazami szacunku
Marcin


Panie Marcinie!

Cieszę się, że mogłem jakoś, w miarę moich możliwości, pomóc :)

Co do wzmacniacza, to wydaje mi się, że najlepszym wyborem byłby Moon - zobaczy pan, jak to fajnie gra! I nie ma co się doktoryzować, bo można zwariować...

Pozdrawiam serdecznie
Wojtek Pacuła

Panie Wojtku!

Dziś zakupiłem Moona z pełnym przekonaniem, że będzie super :) Bardzo serdecznie dziękuję za poradę, na Pana zawsze można liczyć.

Pozdrawiam serdecznie :)
Marcin