pl | en

Dzień dobry!

Dzięki Pana zaangażowaniu  zbudowałem  system główny – Spendor + Clones + SoulNote + Mogami + Furutech. Jest super. NAPRAWDĘ SUPER.

Buduję drugi system do gabinetu, gdzie często z żoną przesiadujemy, ale brakuje nam w nim muzyki. Żeby uprościć sprzęt do minimum kupiłem Dynaudio Xeo4. Odpadł  problem ze wzmacniaczem i kablami głośnikowymi. Do tego jest streamer Auralic Aires mini., pozostała kwestia CD. Gdyby budżet pozwalał w ciemno kupiłbym Ayona cd07s. Ale na razie mam 3500 zł.  Myślałem o Rega Brio, może Project. Biorę pod uwagę zakup CD używanego.

Priorytet to muzykalność, muzyka różna. Kolumny wg mnie grają skrajami pasma i chyba szukałbym czegoś  grającego średnicą, ale... sam nie wiem. Ostatnio zrobiłem małe resume i pierwszy raz napisałem do Pana 2 lata temu. Byłem niczym goryl we mgle. Sprzęt to była Yamaha PianoCraft i kolumny Chario. Jak sobie przypomnę te emocje, kiedy do Yamahy podłączyłem Chario. Progres  był tak duży że myślałem że to już prawie high-end, hahaha.

Teraz osiągnąłem mentalne status quo – wiem, że można lepiej ale też wiem, że lepiej gdzieś pojechać z żoną niż kupować kolejny kabelek.

Dziękuję za  pański czas i pozdrawiam
Marcin
Panie Marcinie!

Każdy z nas kiedyś zaczynał i każdy z perspektywy czasu uśmiecha się przypominając sobie początki. Ale ważne jest to, gdzie się jest po jakimś czasie, a pana system jest tak fajny, tak wyrafinowany, że nie ma się pan czego wstydzić.

Z serią Xeo jest tak, że transmisja bezprzewodowa dokonywana jest tam cyfrowo. Nie ma więc znaczenia, jakie wyjście analogowe będzie miał odtwarzacz (no może ma, ale nie tak duże), a raczej to, jak działa jako transport. Może więc najpierw pożyczyłby pan jakiś transport – czy to Pro-Jecta (małe, a fajne), czy Cambridge Audio i zobaczył, co panu najlepiej zagra? A jeśli nie, to najlepiej by było znaleźć coś w rodzaju Regi o której pan pisze, bo oferuje ona ciepły, fajny dźwięk.

Pozdrowienia dla żony!

Pozdrawiam
Wojtek Pacuła