2009-01-16

Gniazda ścienne GigawattFirma GigaWatt krajowy specjalista od zasilania, znany kabli zasilających, listew sieciowych i kondycjonerów sieciowych klasy Hi-End rozszerza ofertę osprzętu zasilającego o nowe produkty.

Z początkiem 2009 roku do obecnej oferty dołączy nowość - gniazda sieciowe typu Schuko przeznaczone do montażu w domowych instalacjach elektrycznych. Dostępne będą gniazda w dwóch wariantach kolorystycznych wykończenia aluminiowej anodowanej ramki - srebrny matowy i grafitowy matowy.

Solidna obudowa zewnętrzna gniazda (ramka) wykonana została z litego frezowanego aluminium o grubości 6mm. Gniazdo posiada solidne srebrzone i demagnetyzowane styki wykonane z mosiądzu. Zaciski śrubowe gniazda umożliwiają podłączenie przewodów o dużej średnicy. Korpus wewnętrzny gniazda wykonany jest z wysokiej jakości matowego tworzywa sztucznego w kolorze grafitowym, które jest odporne na naprężenia i uszkodzenia mechaniczne. Gniazdo przeznaczone jest do standardowego montażu w ścianie za pomocą łapek rozporowych lub mocowań śrubowych. Wymiary zewnętrzne gniazda: 85 x 85 x 35,5 (głębokość) mm. Maksymalne napięcie wynosi 250 VAC, a maksymalny prąd 16 A. Cena detaliczna 250 zł.


Dystrybucja: GigaWatt

© Copyright HIGH Fidelity 2009, Created by B