Teraz jest pięknie ! :)))


Witam Pana serdecznie!

Przepraszam, że tak długo nie podzieliłam się z Panem swoimi wrażeniami nt. moich nowych, wyjątkowych kabelków, ale nie chciałam ich podłączać do byle jakiej listwy, a na listwę Supry czekałam ponad 3 miesiące - już nawet traciłam nadzieję, że ją w ogóle dostanę... W międzyczasie trochę namieszałam, bo złożyłam zamówienie na listwę Gigawatt, ale w ostatniej chwili otrzymałam info, że Supra już jest i na mnie czeka:) Tak więc po tych paru miesiącach wszystko razem podłączyłam i .... na prawdę nie mogłam uwierzyć, że same kabelki mogą tak diametralnie poprawić jakość dźwięku, który stał się bardziej głęboki, ciepły, łagodny i zdecydowanie szerszy - to naprawdę zupełnie inna jakość niż ta wcześniej:)))
Chyba to czekanie jeszcze bardziej spotęgowało efekt zaskoczenia tym, co usłyszałam!:) Przepraszam za moje dyletanctwo w temacie, ale piszę to co czuję:) Naprawdę bardzo serdecznie Panu dziękuję za kable!
Moi wymagający znajomi (po politechnice i obeznani w falach i tym podobnych ciężkich tematach) dopiero teraz stwierdzili, że dźwięk jest odczuwalnie lepszy niż z innego, bardziej pospolitego sprzętu!!!
Mój sceptycyzm co do przysłowiowego gonienia króliczka bardzo stracił na sile. Takie przemiany powodują, że chce się jeszcze i jeszcze. Zaczynam to rozumieć...:)

Muszę nadrobić braki w lekturze "HF on line". Byłam na urlopie, później remont i nie czytałam kilku numerów z rzędu...

Pozdrawiam i jeszcze raz bardzo dziękuję -
Rozalia K.
Witam!

Wakacje i remont – ciekawe zestawienie, ale po czymś takim ma Pani wszystko jak spod igły i można walczyć:-) Cieszę się, że wszystko dobrze się skończyło i że jest Pani zadowolona z systemu. Rzeczywiście – zmiany wnoszone przez kable sieciowe potrafią być zadziwiająco głębokie, a jednocześnie zadziwiająco mało wiemy dlaczego tak się dzieje. Na zdrowy rozum zmiany, nawet jeśli by wystąpiły, powinny być pomijalne. A tak nie jest. Ale, jak mówię – cieszę się, że to u Pani wypaliło. Życzę pięknych chwil z systemem i HFOL!Pozdrawiam serdecznie -
Wojciech Pacuła© Copyright HIGH Fidelity 2008, Created by B