BOWERS I ROTEL – POPRAWKI


Witam Pana!

Parę miesięcy temu miałam przyjemność otrzymać od Pana poradę na temat zakupu sprzętu audio, za co jestem Panu bardzo wdzięczna:) Mój Rotel i kolumny B&W grają bardzo ładnie, ale już chyba pora na małe ulepszenie:) Otóż myślę, że należałoby zmienić kabelki sieciowe (sprzęt gra na kablach standardowych) ale mam problem z ich doborem. Myślałam o kablu sieciowym Oyaide i listwie Gigawatt, ale nie są na razie dostępne na naszym rynku.
Stąd byłabym bardzo wdzięczna za pomoc w wyborze odpowiednich kabelków, takich, które dobrze czułyby się w moim zestawie i zmotywowały by go do lepszego grania:) Zastanawiam się też nad zmianą kabli kolumnowych na bi-wire i tutaj też bardzo prosiłabym o słowo od Pana na ten temat:)
Kolumny podłączone są pojedynczymi kabelkami Hotline White i myślę, że może tutaj też tkwią jakieś rezerwy, które można byłoby wykorzystać do polepszenia czystość dźwięku trąbki Milesa Davisa czy fortepianu Leszka Możdżera:)

Przy okazji życzę Panu zdrowych, radosnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności i jeszcze piękniejszych dźwięków w nadchodzącym nowym, 2008 roku!

Pozdrawiam serdecznie,
Rozalia Kułakowska
Witam!

Oczywiście doskonale pamiętam Pani system. Czasem nawet zastanawiałem się, czy wreszcie jasność zniknęła... Widzę, że jest pani rasową melomanką-audiofilką, bo gonienie króliczka to nasze hobby :-) Myślę, że Oyaide będą super. Dystrybutorem jest krakowska firma Nautilus Hi-end, dystrybutor Accuphase’a. Listwa – mam właśnie listwę Gigawatt do testu i wygląda świetnie. Jeśli jednak nie chce Pani czekać, to proszę popytać o listwę Supry – niedroga, a znakomita (Best Audio). Bi-wiring właściwie powinno się robić na takich samych kablach do każdej sekcji. Można więc kupić drugi bieg White. Jeśli jednak udałoby się go sprzedać, albo przeboleć, to warto zamówić bi-wire (robią go na zamówienie) RED-a.

Pozdrawiam serdecznie i ja również życzę przepięknych świąt w towarzystwie ukochanej muzyki!

Pozdrawiam
Wojciech Pacuła

© Copyright HIGH Fidelity 2007, Created by B