Cary Audio Design MS-1 - odtwarzacz plików audio

MS-1 to pierwszy w historii serwer muzyczny wyprodukowany przez firmę Cary Audio Design. Urządzenie wyposażono w porty USB i Ethernet oraz twardy dysk SATA o pojemności 1 terabajta. Obsługuje formaty .wav, .flac, mp3, .ogg, .m4a, .wv o parametrach do 24 bit 96 kHz, a także radio internetowe Shoutcast. Serwer można obsługiwać np. za pomocą popularnych urządzeń przenośnych marki Apple (iPod Touch, iPhone, iPad), z którymi w pełni współpracuje. MS-1 jest dodatkowo wyposażony w szczelinowy napęd CD, dzięki któremu można zgrywać muzykę i wgrywać oprogramowanie.

Cena: 10 500 zł

Źródło: Audio System








Pytania, podpowiedzi, zarzuty itp. prosimy kierować na adres: opinia@highfidelity.pl

KIM JESTEŚMY?

„High Fidelity” jest miesięcznikiem audio, ukazującym się nieprzerwanie od 1 maja 2004 roku. Do października 2008 roku nosił tytuł „High Fidelity OnLine”. Jego celem jest próba dotarcia do tego co najważniejsze – do MUZYKI. Wierzymy, że aby oddać pełnię zamierzeń kompozytora, wykonawcy, realizatora, konieczne jest zapewnienie maksymalnie przezroczystego toru odsłuchowego. Takich urządzeń, w każdym przedziale cenowym, szukamy. Najciekawsze prezentujemy na łamach magazynu.
Polityka pisma jest prosta: interesuje nas to, co dobre, innowacyjne, unikalne. Nie testujemy rzeczy słabych lub niedopracowanych – życie jest na to zbyt krótkie... Współpracujemy ze wszystkimi producentami, dystrybutorami i salonami audio, bez względu na to, czy się w piśmie reklamują, czy nie. Wychodzimy z założenia, że najważniejszy jest Czytelnik i pismo jest tak dobre, jak dobre są testy. Reszta przychodzi potem sama. Jesteśmy pasjonatami – melomanami i audiofilami jednocześnie, dlatego stopienie się tych dwóch rzeczy jest dla nas najważniejsze.
ZDJĘCIA TESTOWANYCH URZĄDZEŃ WYKONYWANE SĄ PRZY UŻYCIU SPRZĘTU FIRMY



Aparat cyfrowy:
Canon 7D, EF-24-105/L IS USM + EF 100 mm 1:2.8 USM

UŻYCZONEGO PRZEZ FIRMĘ